Інформація про сендвіч-панелі

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ
Весь процес виробництва можна умовно розділити на кілька етапів:
1. Приймання сировини для виробництва. Всі матеріали проходять обов’язковий вхідний контроль, оскільки попередити брак набагато дешевше, ніж усувати його наслідки.
2. Підготовка полістиролу. Нашою компанією використовується виключно екструдований пінополістирол від компанії ТехноНІКОЛЬ, який має ряд істотних переваг в порівнянні з пінополістиролом від інших компаній (однорідність складу, правильні лінійні розміри, вогнестійкість і т.д.).
3. Нанесення клейового складу і формування палети. Нанесення клею на сендвіч-панелі проводиться на автоматичній машині, що дозволяє досягти високої однорідності нанесення по всій довжині та ширині панелі і звести до мінімуму вплив людського фактору на якість продукції. Нашою компанією використовується поліуретановий клей від європейських постачальників. Даний клей забезпечує відмінну якість клейового шву, вологостійкість і морозостійкість панелі.
4. Пресування та сушка. Важливою умовою для якісного склеювання панелей є температура і вологість повітря. Температура у виробничому корпусі незалежно від пори року підтримується в районі 20 градусів Цельсію, що є оптимальним для застосовуваного нами клейового складу.
5. Торцування панелей. Кінцевим етапом виробничого циклу є торцування сендвіч-панелей. Дана операція проводиться на спеціальному торцувальному станку, який забезпечує рівномірний зріз в 2-х прощинах. Укладання в палети проводиться «обличчям до обличчя», що дозволяє мінімізувати ймовірність пошкодження лицьового шару в процесі транспортування.

Істотним досягнення нашої компанії є гнучкість виробничого процесу. Так для переходу з одного виду продукції на інший нам потрібно не більше 10 хвилин. Завдяки чому всі термінові замовлення можуть бути виконані протягом одного робочого дня.
Впровадження на ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів сендвіч-панелей ПВХ значно полегшило працю фахівців і скоротило час здійснення будівельно-ремонтних заходів. Сендвіч-панелі ПВХ застосовуються для виготовлення відкосів, непрозорого заповнення вікон, дверей, балконів, офісних перегородок та інших конструкцій , а також для тепло- та звукоізоляції в будівництві.
При виготовлені ПВХ сендвіч-панелей є можливість вибору різного колірного рішення для верхнього шару панелі відповідно до дизайнерських вимог і загальним колірним рішенням приміщення. Цього можна досягти за допомогою ламінованих сендвіч-панелей ПВХ нашого виробництва.

СЕКРЕТ ВОЛОГОСТІЙКОСТІ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ ПВХ
Своїм зовнішнім виглядом сендвіч-панелі нагадують бутерброд: по краях розташовуються листи з полівінілхлориду, між якими знаходиться теплоізолюючий наповнювач. За рахунок цього вони отримали таку оригінальну назву.
ПВХ володіє високим рівнем вологостійкості. Так, він не вбирає вологу і не пропускає її, отже, не набухає, не боїться грибків і плісняви. Тому навіть якщо на нього випадково проллється вода або буде стікати конденсат із скла, його поверхня залишиться в цілісності.

Внутрішній прошарок сендвіч-панелей виготовляється з пінополістеролу, який володіє закритою пористою структурою , що виключає попадання вологи всередину. До того ж він надійно з’єднанний з ПВХ міцним клейовим складом , що не залишає воді жодного шансу.

Таким чином, всі складові сендвіч-панелей мають високу вологостійкість , внаслідок чого цей будівельний матеріал можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю : на кухні, у ванній і т.д., а при забрудненні можна сміливо робити вологе прибирання.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ:
1. Після встановлення конструкцій з ПВХ сендвіч-панелями – необхідно відразу зняти захисну плівку, адже під впливом сонця, клей діє краще і плівку потім буде складно віддерти.
2. Мити ПВХ поверню категорично забороняється розчинами які містять хлор, кислоти, ацетон, бензин, спирт, різні розчинники та абразивні частки (порошки). Використання таких розчинів призведе до розчинення захисного шару, що спричинить втрату кольору.
3. Для миття можна використовувати звичайний мильний розчин в теплій воді, або рідини для чищення виробів із пластику що не містять вищезазначених реагентів.

Стійкість сендвіч-панелей з ПВХ до УФ-випромінювання.

Пластикові сендвіч-панелі мають безліч переваг. Одне з них – несприйнятливість до ультрафіолетового випромінювання. Саме тому вони не тьмяніють і не вигоряють навіть при тривалому впливі сонячних променів. З цієї причини сендвіч-панелі взагалі не потребують фарбування. Ця особливість незамінна в обробці відкосів пластикових вікон, адже в цьому випадку панелі з ПВХ практично постійно знаходяться в межах досяжності сонця .
Крім того, сендвич-панелі володіють багатою палітрою відтінків, тому дозволяють робити відкоси не тільки білими, але й підбирати їх колір під відтінок пластику, з якого виготовлено вікно. За рахунок колірного різноманіття вони чудово поєднуються з алюмінієвими і дерев’яними конструкціями, також використовуються для утеплення та звукоізоляції дверей, перегородок.

Дуже важливо, щоб сендвіч-панелі зберігали насиченість кольору в процесі експлуатації, інакше через деякий час вони перестануть гармоніювати з навколишнім оточенням, і їх доведеться замінити. Таким чином, здатність протистояти ультрафіолетового випромінювання значно збільшує термін служби цього матеріалу.
Високоякісний пластик – основа стійкості кольору сендвіч-панелей.

Інформація по ПВХ-плівкам WINSHIELD®

<< Перейти до каталогу товарів та послуг <<

Інформація про сендвіч-панелі   1 товарів.
  • 0 грн.

    Для ламінованих Сендвіч-панелей наша компанія використовує ПВХ-плівки WINSHIELD® ( віншильд ).   WINSHIELD® ( віншильд ) – спеціально розроблена плівка ПВХ (полівінілхлорид) / ПММА…